Praca w branży

Taropak 2018

Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Logistyki Taropak

Termin:
1-4 października 2018
Pozostało:
44 dni
Miejsce:
Polska, Poznań
Strona wydarzenia:
Taropak 2018

TAROPAK to największe kompleksowe targi obejmujące wszystkie gałęzie branży. Od opakowań szklanych przez metalowe, papierowe i z polimerów po zagadnienia etykietowania i magazynowania. Impreza odbędzie się od 1 do 4 października 2018 r. w ramach bloku POLAGRA. Poprzednią edycję wydarzenia odwiedzili klienci z całego świata. W pawilonach wystawienniczych można było spotkać nie tylko przedstawicieli Europy, ale również bardziej odległych krajów, takich jak: Albania, Brazylia, Kanada, Korea Południowa, Tajlandia, RPA, USA, czy Zjednoczone Emiraty Arabskie. Prezentowaną ofertą zainteresowani byli reprezentanci takich firm jak: Delia, Rossmann, Schenker, Kreisel, Kaufland, Maraton Internmational,  Kuehne+Nagle, Panasonic, Floslek, Arvato Services Polska, Grupa Azoty, Ikea, DHL Express, Orlen Oil, Dell, Thule, Wavin Polska, Nutropharma, Ciech. Na targach TAROPAK poszukiwali oni przede wszystkim kontaktów biznesowych i nowości.

Nie inaczej powinno być w nadchodzącej edycji, o czym przekonuje Konrad Fleśman, Dyrektor Projektu: – Rozwijamy się wraz z branżą poszerzając ofertę targów Taropak o kolejne elementy. Wprowadzamy nowe pawilony dla branży opakowań. Warto już teraz zarezerwować sobie przestrzeń na tej imprezie – podsumowuje.

Podczas Targów Taropak odbywają się inspirujące strefy pokazowe, które są dla zwiedzających oraz wystawców źródłem energii do rozwijania swojego biznesu.

Tegoroczne wydarzenie będzie wyjątkowe – łącznie 6 pawilonów, w których najnowsze rozwiązania z branży zaprezentują producenci opakowań i etykiet oraz maszyn i urządzeń do pakowania. Taropak 2018 to także konferencje i spotkania profesjonalistów, m.in. IV Kongres Polskiego Przemysłu Opakowań (Organizatorzy MTP oraz Polska Izba Opakowań), Design Form Użytkowych – Wystawa Opakowań – Design i Praktyczność, Wystawa Pakstar – konkurs COBRO (Instytut Badawczy Opakowań) a także warsztaty m.in. Workshop Food Packaging. Taropak 2018 to także wydarzenia towarzyszące, m.in. kongres ART OF COLOR i Targi Polimer Tech.

Chociaż 6 pawilonów przestrzeni Międzynarodowych Targów Poznańskich wydawać by się mogło olbrzymią powierzchnią, zgłoszenia na 31 edycję TAROPAK napływają intensywnie już teraz. Dlatego warto skontaktować się z zespołem projektowym i dokonać rezerwacji.

Polecane